شرکت های بیمه برای سپرده ها یا پرداخت حق بیمه مشتریان خود سودی در نظر می گیرند که در این مطلب به میزان سود بیمه عمر پاسارگاد که به اندوخته های بیمه شدگان خود اختصاص می دهد را خواهیم پرداخت.


سود بیمه عمر پاسارگاد

 

میزان سودی که برای اندوخته مشتریان در نظر گرفته می شود مهمترین عاملیست که باعث می شود، بیشتر مردم راغب شوند تا در این شرکت سرمایه گذاری کنند و با آسوده خاطر بیشتری به عقد قرارداد بیمه می پردازند.می خواهیم بدانیم چقدر قرار است به دارایی های ما اضافه شود.طبیعتا هر چقدر سود بیمه عمر پاسارگاد بیشتر باشد رضایت بیشتری از مشتریان خود دریافت خواهد کرد.

هدف اصلی بیمه عمر ایجاد صندوق پس انداز قابل توجه،در زمانی که به قول معروف وقت مبادا است و زمانی که دیگر نای کار کردن را ندارین و حالا نوبت به شرکت بیمه کننده میرسد تا شما را طبق قرارداد یک عمر ساپورت مالی کند.

پوشش های مهم بیمه عمر پاسارگاد:

در پاسخ به اعتماد مشتریان خود این شرکت پوشش هایی را جهت رفاه حال مردم عزیز ارائه می دهد که معروفترین آنها به شرح زیر می باشد.

 • پوشش فوت بر اثر حادثه
 • پوشش بیماری های خاص
 • پوشش بازنشستگی و از کار افتادگی
 • پوشش نقص عضو
 • پوشش معافیت از عوارض
 • پوشش آتشسوزی

شما می توانید توضیحات تکمیلی این پوشش ها را در اینجا مطالعه فرمائید.

نکته : یکی از ویژگی های خوب بیمه عمر پاسارگاد دارا بودن پوشش آتشسوزی به طور اتوماتیک و بدون عقد قرار داد جدا است.در صورتی که در شرکت های بیمه دیگر باید به صورت جداگانه این پوشش را درخواست نمائید.

انواع سود های بیمه عمر پاسارگاد

سودهای این شرکت را می توان به دو دسته تقسیم بندی کرد.

 1. سود تضمینی بیمه عمر
 2. سود مشارکت منافع بیمه عمر

 

سود تضمینی بیمه عمر: اولین دسته سود این شرکت است که حداقل میزان سودی می باشد که به صورت تضمینی شده و ۱۰۰% از شرکت بیمه دریافت می کنید.معمولا میزان سودی در نظر گرفته می شود در شرکت های بیمه مشترک و یکسان خواهد بود و مقادیر آن در دو سال شروع قرارداد بیمه عمر ۱۶ % و دو ساله دوم ۱۳% و ما بقی سال های قرارداد ۱۰ % می باشد.

سود تضمینی مشارکت

 

 

سود مشارکت منافع بیمه عمر : دومین دسته سود این شرکت تلقی می شود،سود این دسته به این صورت می باشد که شرکت بیمه عمر پاسارگاد با استفاده از پرداختی حق بیمه مشتریان خود در شرکت ها و عمران پروژه ها سرمایه گذاری می کنند و سود حاصله را با بیمه شدگان خود و کسانی که سهمی در این امر دارند را تقسیم مینمایند.میزان درصد سودی که از این مشارکت باید به بیمه شدگان تعلق بگیرد ۸۵ % خواهد بود.

بررسی میزان سود بیمه عمر پاسارگاد در سال های قبل

سود هایی که این شرکت بیمه در چند سال گذشته پرداخت کرده است به صورت زیر می باشد.با بررسی کردن میزان پرداختی آنان بهتر می توان در انتخاب شرکت شرکت بیمه توجه کرد و راهنمای خوبی محسوب می شود.

در تصویر زیر میزان سود در سال های ۹۱ تا ۹۴ را میبینیم:

 

میزان سود شرکت بیمه عمر پاسارگاد در سال های قبل

جدول میزان سود مشارکت بیمه عمر پاسارگاد

برخی از مزایای سود مشارکت در بیمه عمر پاسارگاد

 • برداشت وجه موجود در صندوق در هر زمان
 • پرداخت سود ۱۶ % بدون شرط
 • امکان افزایش دادن پوشش های بیمه ای خود

دلیل تفاوت نرخ سود دهی در شرکت های بیمه

حتما در ذهن شما این سوال پیش می آید که چرا میزان سود دهی در شرکت های بیمه متفاوت است؟ در پاسخ به سوال اینگونه می توان گفت که همان طور که گفته شد میزان سود های تضمینی در شرکت های مختلف یکسان است.علت اصلی تفاوت طول نرخ سود دهی طول مدت قرارداد بیمه عمر است که به انتخاب بیمه شدگان متغییر است.


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق  واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button