در این مطلب قصد داریم تا به سوال مهم بیمه عمر پاسارگاد چیست ؟ به طور کامل پاسخ دهیم تا ابهامات شما برای انتخاب این بیمه تا حد بیشتری رفع شود.


بیمه عمر پاسارگاد چیست

بیمه عمر پاسارگاد را بیایم به چشم یک سرمایه گذاری که به درد آینده خودمان میخورد نگاه کنیم.در بین شرکت های بیمه با کمی پرسش درمیابیم که این شرکت به نسبت رقبای خود از نظر محبوبیت و خدمات از سایر شرکت های بیمه پیشی گرفته است.در واقع هدف اصلی این طرح هم کمک رسانی به بیمه شدگان خود نه تنها در آینده آنها بلکه در زمان حال نیز این شرکت پوشش های خود را بعد از پرداخت چند قسط از حق بیمه،مورد حمایت قرار می گیرد و می توانید از مزایای آنها استفاده نمائید.

اسم بیمه که می آید ذهن تمام افراد به سمت این می رود که وای چگونه هر ماه طولانی مدت حق بیمه پرداخت کنم و از این موضوع واهمه دارند،به عنوان یک ویژگی مهم این طرح این است که خودتان تعیین می کنید که چقدر هر ماه حق بیمه پرداخت می کنید در واقع دقیقا مثل قلک زمان بچیگیمان است که تا یک سکه بدست می آوردیم با شوق و ذوق داخل قلک می انداختیم و خیلی زود دوست داشتیم که پر شود تا آنرا بشکنیم یا با چاقو برش دهیم.اما تفاوت سرمایه گذاری در بیمه پاسارگاد این است که سر وقت معینی این تضمین را دارید که سود به سپرده شما تعلق می گیرد.تازه این یکی از امتیاز های این طرح است برخی از این امتیازات عبارت اند از:

  • دریافت وام بدون ضامن
  • دریافت سود تضمینی
  • دریافت کمک هزینه پزشکی
  • دریافت خسارت آتش سوزی منازل

برای مشاهده توضیحات تکمیلی این پوشش ها اینجا و توضیحات مزایا اینجا کلیک کنید.

تعریف کلی بیمه عمر پاسارگاد

با هدف این که سرمایه اندک شما در صندوق پس اندازی مطمعن نگهداری شود و همان سرمایه اندک به بانکی قابل توجه برای شما تبدیل شود ایجاد شد.قابل ذکر است که پوشش آتش سوزی فقط تنها در بیمه پاسارگاد است که به طور اتوماتیک و بدون نیاز به عقد قرارداد جدید به بیمه شدگان خود اعطا می کند ولی در دیگر شرکت ها باید یک قرارداد جداگانه برای این پوشش ایجاد کرد.از سرمایه موجود در صندوق می توان جهت خرید مسکن،هزینه های زندگی و ازدواج نیز استفاده نمود،پس می توان گفت واقعا مبلغ چشم گیری از این سرمایه گذاری بدست خواهد آمد که با توجه به توروم اکنون می توان این هزینه ها را کرد.

تفاوت سرمایه گذاری در بیمه عمر با سرمایه گذاری در بانک

  1. اولین تفاوت مهم مشارکت در بیمه،علاوه بر سرمایه گذاری شما،از پوشش های بیمه ای هم از زمان پرداخت اولین قسط بهرمند خواهید شد در صورتی که در بانک فقط به سرمایه شما سود تعلق می گیرد.
  2. برای دریافت وام از بانک حتما باید ضامن معتبر داشته باشید در صورتی که در بیمه عمر بدون ضامن می تونید وام دریافت کنید.
  3. برای سرمایه گذاری در بانک افتتاح حسابی که سود می دهد باید در همان اول کار مبلغ حداقل در خواستی را به صورت یکجا پرداخت کنید که تازه برای شما سود در نظر بگیرند اما در بیمه عمر شما با مبلغ اندکی در ماه که آنرا هم خودتان تعیین می کنید مورد پوشش سود دهی قرار میگیرید.

جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button