جایگزین های بیمه های مادام العمر با پرداخت محدود

جایگزین های بیمه های مادام العمر با پرداخت محدود

جهت مطالعه مزایا و معایب بیمه های مادام العمر با پرداخت محدود اینجا کلیک کنید .

جایگزین های بیمه های مادام العمر با پرداخت محدود

جایگزین های بیمه های مادام العمر با پرداخت محدود در این مطلب ذکر شده است . اگر صاحب بیمه نامه قصد داشته باشد به سرعت ، یک دارایی قابل اعتنا و با ارزش را برای خود تا قبل از فوتش ایجاد کند ، هیچ چیزی نمی تواند مانند بیمه های با پرداخت محدود این کار را انجام دهد و از این حیث این بیمه نامه جایگزینی ندارد .

البته تمام انواع بیمه نامه های عمر می توانند ارزش نقدی مناسبی را به صورت معاف از مالیات در زمان فوت بیمه شده برای بازماندگی او ایجاد نماید . اما ویژگی منحصر به فرد قراردادهای پرداخت محدود این است که اجازه می دهد تا صاحب بیمه نامه بتواند در مورد کل مبلغ موظفی خود برای پرداخت بیمه نامه پیش بینی درستی داشته باشد .

ضمن اینکه در این بیمه نامه ارزش نقدی با شتاب بسیاری خوبی رشد می کند . به طور کلی بند ها و ماده های قانونی مربوط به وام های مستمری های سالانه دارای محدودیت بسیار بیشتری به نسبت وام های مربوط به قرارداد های بیمه عمر است .

بیمه های مستمری سالیانه دوره ای که دارای مبالغ مصوب پرداختی کاهنده هستند، هزینه های مازاد بیشتر و حق بیمه فزاینده ای را در طول سال های بیمه نامه به فرد تحمیل می کنند.

علاوه بر این هزینه های مربوط به مرگ و میر در بیمه نامه های دوره ای معمولا بالاتر از هزینه های مرگ و میر در بیمه نامه های مادام العمر است .

خرید این طرح چه مخارج و هزینه های جانبی دیگر دارد؟

شرکت های بیمه برای دریافت حق بیمه هزینه جانبی دیگری را اخذ نمی کنند و این به جهت سیاست های مربوط به بازاریابی این شرکت ها است . این در حالی است که اخذ حق بیمه و شروع یک بیمه نامه هزینه های جانبی دیگری را نیز دربر دارد . برخی از شرکت ها بابت این هزینه ها هیچ مبلغی را دریافت نمی کنند و برخی دیگر مبلغ کمی را دریافت می کنند .

جهت خرید بیمه عمر و مشاوره رایگان  اینجا  را کلیک کنید .

عدم دریافت این هزینه ها از سوی شرکت به معنای بدون هزینه بودن انعقاد این قراردادها نسیت ، چرا که بسیاری از هزینه هایی که ذکر شد ، اصولا اجتناب ناپذیرند . نتیجه این می شود که میزان ارزش نقدی در این بیمه نامه ها در سال اول با سرعت بسیار بیشتری رشد می کند .

البته باید توجیه شود که اگر کمیسون پرداختی در این نوع بیمه نامه ها ظاهرا ناچیز است ، در عوض شرکت های بیمه موظف هستند تا برای بازاریابی و جذب مشتری ، روش های دیگری را برای معرفی و فروش محصولات خود انتخاب کند و این موجب تحمیل هزینه های دیگری به شرکت بیمه خواهد شد .

در واقع حجم قابل توجه از هزینه شرکت های بیمه در زمانی است که بیمه نامه صادر می شود و این مسئله موجب می شود تا کل درآمد های شرکت در طول الی سال اول از صدور بیمه نامه به کلی صرف پوشش هزینه های ناشی از صدور بیمه نامه می شود .

همچنین برای بیمه نامه هایی که دارای حساب ارزش نقدی هستند در اغلب اوقات مبلغ پرداختی برای کمیسیون به نمایندگی فروش بیمه برابر با حق بیمه یکسان از آن قرارداد می باشد که حدود نیمی از این مبلغ در همان سال اول پرداخت می شود ( تقریبا ۵۵ % از مبلغ ) و باقیمانده طلب نمایندگی فروش بیمه در صورتی که بیمه برای سال های بعد نیز تمیدید شود ، در طول الی سال آینده به صورت اقساط به آن نمایندگی پرداخت می شود .

بسیاری از بیمه نامه های معمولی مادام العمر دارای هزینه فسخ روشن و صریحی نیستند ، در عوض این شرکت ها در پرداخت سود سهام نیز دارای قدرت انعطاف هستند . زیرا این شرکت ها سودهای سهام را معمولا در زمانی دیرتر از طولانی ترین قرارداد های بیمه پرداخت خواهد کرد . بنا براین شرکت می تواند متناظر با مدت زمانی که افراد قرارداد خود را حفظ می کنند به آنها سود پرداخت کنند ، یعنی هر چه افراد دیرتر اقدام به فسخ قرارداد خود کنند سود بیشتری را نصیب خود می کنند . این مسئله موجب تعدیل هزینه های غیر مترقبه ناشی از فسخ زود هنگام قرارداد ها خواهد شد .


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

بیمه عمر

بیمه های مادام العمرپرداخت محدودجایگزین های بیمه های مادام العمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button