بیمه های مادام العمر معمولی با حق بیمه های یکنواخت

بیمه های مادام العمر معمولی با حق بیمه های یکنواخت

جهت مطالعه مزایا و معایب بیمه های مادام العمر با حق بیمه های یکنواخت اینجا کلیک کنید .

بیمه های مادام العمر معمولی با حق بیمه های یکنواخت

بیمه های مادام العمر با حق بیمه یکنواخت همچنان که از نامشان پیداست ، قرارداد هایی هستند که پوشش های بیمه ای را برای کل عمر شخص بیمه شده ، ارائه می دهند . البته بیمه های مادام العمر انواع و اقسام بسیار زیادی دارند اما آن نوع از این بیمه نامه ها که از همه ی انواع آن قدیمی تر و همچنان متداول تر باشد .

همین نوع بیمه مادام العمر معمولی با حق بیمه یکنواخت می باشد که گاهی به جهت سادگی و اختصار از آن به عنوان بیمه عمر معمولی یاد می نماید  . همچنین از این نوع از بیمه نامه ها گاهی با عناوینی چون بیمه مادام العمر سنتی و یا بیمه های با حق بیمه مستمر و  پیوسته نیز نام می برند .

اگر عنوان مادام العمر به تنهایی مورد استفاده قرار گیرد این توافق عمومی وجود دارد که آن بیمه نامه را نیز از میان انواع بیمه های مادام العمر منسوب به گروه معمولی با حق بیمه مستمر و پیوسته بدانیم که این نشان دهنده عمومیت این طرح است .

جزئیات این نوع از قراردادها و محاسبات مربوط به حق بیمه معمولا با این فرض تنظیم می شود که این بیمه نامه ها تا آخر عمر بیمه شده ، توسط صاحب قرارداد حفظ خواهد شد .

در این طرح میزان مزایای فوت برای شخص بیمه شده بر اساس مفاد قرارداد ، ثابت باقی ماند . میزان حق بیمه نامه های یکنواخت و ثابت این بیمه ها به گونه ای تنظیم شده است تا برای صاحب بیمه نامه تا هر زمانی که بخواهد آنرا برای خود حفظ کند قابل پرداخت باشد .

روش پرداخت حق بیمه در این طرح

در این بیمه نامه ها علی رغم اینکه حق بیمه به صورت ثابت پرداخت می شود ، اما مقدار ارزش نقدی بیمه نامه در طول زمان افزایش پیدا می کند . در مواقع این افزایش در اثر انباشته شدن مقادیر مازاد از پرداخت های صاحب بیمه نامه است که آن در آینده برای جبران مزایای فوت استفاده می شود .

زیرا همچنان که گفته شده شرکت بیمه متعهد به پرداخت میزان معینی از مزایای فوت برای همه زمان ها به شخص متوفی خواهد بود . این مسئله علی رغم ثابت بودن مقدار حق بیمه از سوی شرکت بیمه تضمین شده است .

جهت مشاوره رایگان و خرید بیمه عمر  اینجا کلیک کنید .

 بنابراین در صورتی که ذخایر فزاینده مربوط به ارزش نقدی بیمه نامه نباشد ،یک میزان ثابت و یکنواخت از پرداخت حق بیمه نمی تواند برای پوشش هزینه های فزاینده مرگ و میر و بهداشت کافی باشد .

تا چه سنی این طرح قابل دریافت است؟

این قرارداد ها داری جدولی از مقادیر تضمین شده ارزش نقدی برای زمان های مختلف است که صاحب قرارداد می تواند به هر دلیلی از جمله مشکلات اضطراری بخشی از این مبلغ را به صورت وام قرض بگیرد .

در این قرارداد صاحب بیمه نامه متعهد می شود تا پایان عمر شخص بیمه شده مبالغی ثابت و یکنواخت را بابت حق بیمه پرداخت نماید البته در بیشتر اوقات تا یک زمان خاصی هم تمام می شود ، به عنوان مثال اگر شخص بیشتر از ۱۰۰ سال عمر کرد دیگر برای دوران پس از ۱۰۰ سالگی حق بیمه ای پرداخت نمی کند که این شرط در برخی شرکت ها تا سن ۹۵ سالگی اعمال می شود .

در مقابل نیز شرکت بیمه متعد می شود که اگر صاحب بیمه نامه به طور مرتب تمام حق بیمه نامه ها ی خود را پرداخت کرد در زمان فوت مبلغی را به عنوان مزایای فوت به بازماندگان پرداخت نماید .

در این قرارداد صاحب آن در هر زمانی که دلش خواست می تواند پرداخت حق بیمه ها را متوقف کند و یا کلا قرارداد را فسخ یا بازخرید کند که در زمان فسخ دریافت مبالغ نقدی ذخیره شده در قرارداد تا آن لحظه می باشد .


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

بیمه عمر

بیمه های مادام العمر معمولیبیمه های مادام العمر معمولی با حق بیمه های یکنواخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button