پوشش بیمه عمر پاسارگاد

پوشش های بیمه عمر پاسارگاد

پوشش های بیمه عمر پاسارگاد به صورت کامل در این مطلب بیان شده است .شما بعد از اینکه تصمیم به خرید بیمه عمر می کنید با یک تیر چند نشان می زنید ، اولین حسن سرمایه گذاری مطمئن برای آینده خود که به آن سود تضمینی تعلق می گیرد ، دومین حسن پوشش های بیمه ای است که شرکت بیمه پاسارگاد در اختیار مشتریان خود قرار می دهد . مزایای بیشتری نیز این سرمایه گذرای دارد که می توانید از اینجا مطالعه کنید . نکته مهم قابل توجه این که تمام سرمایه های مربوط به بیمه عمر معاف از مالیات خواهند بود .


پوشش بیمه عمر پاسارگاد

همانطور که می دانید بیمه عمر پاسارگاد ترکیبی از بیمه نامه های عمر به شرط فوت و بیمه عمر به شرط حیات می باشد. در بیمه عمر پاسارگاد پوشش های مختلفی وجود دارد که افراد متقاضی می توانند بسته به نوع نیاز و درخواستشان از آن استفاده کند. هر شخصی می تواند بیمه نامه عمر را برای خود و یا اعضای خانواده اش تهیه کند.

کار بیمه ، هر نوع بیمه ای ، این است که خطرات احتمالی زندگی افراد را تحت پوشش خود قرار دهد. در بیمه عمر نیز هدف همین است البته با مزایای بهتر و بیشتر. جالب است بدانید که بیمه عمر علاوه بر پوشش اصلی که پوشش فوت است، پوشش های تکمیلی دیگری نیز دارد. شرکت های بیمه بسیاری وجود دارند که در میان آن ها ، شرکت بیمه پاسارگاد در زمینه ارائه خدمات و پوشش های مختلف بیمه جایگاه قابل توجهی دارد. در واقع پوشش های بیمه این شرکت ، تنوع زیادی دارند که در این بخش به معرفی آن ها می پردازیم:

 

پوشش سرمایه فوت

اگر شخص بیمه گزار در طی قرارداد بیمه نامه فوت کند تا ۳۰۰ برابر حق بیمه پرداختی ماهانه و تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان به خانواده او غرامت فوت پرداخت می‌شود.

 

پوشش فوت در اثر حادثه

پوشش فوت ناشی از حادثه بدترین نوع حادثه ،حالتی است که منجر به فوت بیمه شده شود درصورت وقوع فوت ناشی از حادثه وراث بیمه نامه تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان میتوانند به عنوان غرامت از شرکت بیمه دریافت کنند.

 

از کار افتادگی به هر علت

در بیمه عمر پاسارگاد اگر فرد بیمه گزار به هر دلیلی از کار افتاده شود ، سقف پوشش این بیمه تا ۴۰ میلیون تومان است و سن بیمه‌ گزار نیز باید بیشتر از ۱۲ سال باشد.

 

معافیت از پرداخت حق بیمه

با دریافت این پوشش اگر فرد بیمه شده به هر علتی از کارافتاده شود و بطور دائم توانایی انجام هیچ کاری را نداشته باشد، مطابق این پوشش از پرداخت حق بیمه‌های باقی مانده معاف می‌شود بدون اینکه بیمه ‌نامه عمر فسخ شود و یا شرایط آن تغییر کند. شرط سنی استفاده از این پوشش نیز بیشتر از ۱۲ سال است.

 

پوشش نقص عضو

اگر در زمان مدت بیمه نامه ، فرد بیمه شده دچار نقص عضو شود، بیمه عمر پاسارگاد تا ۳۰ درصد از سرمایه فوت و تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان به بیمه‌گزار پرداخت می‌کند.

 

پوشش بیماری های خاص

در صورتی که فرد بیمه شده در طول زمان بیمه نامه دچاری بیماریهای خاصی همچون سرطان ، سکته قلبی و مغزی جراحی عروق قلبی و پیوند عضو شود ، با استفاده از این پوشش شرکت بیمه موظف است تا سقف ۴۰ میلیون تومان خسارت امراض خاص را پرداخت کند. این نوع پوشش تنها به افراد ۱۲ تا ۶۰ سال پرداخت غرامت می‌کند.

 

پوشش حوادث طبیعی

یکی از برتری های شرکت بیمه پاسارگاد این است که بر خلاف برخی شرکت ها ، دارای پوشش حوادث طبیعی نیز می باشد. در این نوع پوشش بیمه پاسارگاد متعهد می شود که اگر در صورت بروز حوادثی همچون آتش سوزی و یا شورش و یا امثال آنها فرد بیمه شده دچار نقص عضو و یا فوت شود سرمایه نقص عضو و یا فوت به او یا ذی‌نفعان او پرداخت خواهد شد.

 

پوشش آتش سوزی

آتش سوزی و زلزله منازل مسکونی ، یکی از خطراتیست که همیشه املاک افراد را تهدید می کند. با استفاده از این پوشش بیمه پاسارگاد فرد بیمه شده بدون نیاز به تهیه بیمه آتش سوزی و تنها با داشتن بیمه عمر می تواند در صورت بروز چنین حوادثی تا سقف ۵۰ میلیون تومان خسارت دریافت کند. تنها شرکت بیمه ای که این پوشش را به صورت رایگان و خودکار همراه با بیمه عمر برای مشتریان خود ارائه می دهد شرکت بیمه پاسارگاد است و برای داشتن این پوشش نیازی به داشتن قرارداد جدید نیست در صورتی که در سایر بیمه ها باید قرارداد جدید برای پوشش آتش سوزی صادر شود که این امر حسن بزرگی محسوب می شود .


جهت ارتباط با ما می توانید به صورت آنلاین از طریق  واتس آپ  و  تلگرام  در ارتباط باشید.

بیمه عمر

بیمهبیمه عمربیمه عمر پاسارگادپوشش بیمه پاسارگادپوشش بیمه عمرمزایای بیمه عمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open chat
به کمک نیاز دارید؟
سلام!
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Call Now Button